حضور جانی دپ در دنیای هری پانتر

neawih2rxvctea_2_b-jpg-800x400_q80_crop-smart

به نقل از وب سایت Deadline، بازیگر معروف سینما Johnny Depp در قسمت دوم Fantastic Beasts And Where To Find Them، در کنار ستاره اصلی فیلم Eddie Redmayne بازی خواهد نمود.

فیلم Fantastic Beasts که قسمت اول آن در هیجدهم همین ماه (نوامبر) به روی پرده سینماها خواهد رفت ، قرار هست که در پنج قسمت ساخته شود. تاریخ اکران قسمت دوم و سوم سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ خواهد بود. نویسنده تمامی قسمت ها خانم J.K. Rowling (نویسنده کتاب های هری پاتر) می باشد. کارگردانی قسمت یک و دو نیز به عهده David Yates می باشد.

همانند قسمت اول، در قسمت دوم Eddie Redmayne در نقش Newt Scamander بازی خواهد نمود. Newt Scamander نویسنده کنجکاوی است که در جامعه مخفی جادوگران نیویورک در حال ماجراجویی می باشد. او داستان این ماجراجویی ها را به صورت کتابی در می آورد. این کتاب هفتاد سال بعد به دست هری پاتر می رسد و داستان فیلم از زبان او روایت می گردد.

هنوز اطلاعاتی در باره نقش بازی شده توسط Johnny Depp در دسترس نیست. شایعات حاکی از آن هست که در قسمت اول این فیلم که تا ۱۶ روز دیگر اکران خواهد شد، Johnny Depp در نقش بسیار کوتاهی در فیلم ظاهر خواهد شد. اما همه اینها شایعه است و باید تا اکران فیلم منتظر ماند.

اگر بخواهیم نگاهی به کارهای دیگر Johnny Depp بیاندازیم، باید به بازی او در فیلم Murder on the Orient Express اشاره کنیم. این فیلم که در ۲۲ نوامبر سال آینده اکران خواهد شد به بررسی قتلی مشکوک توسط کارآگاه معروف Hercule Poirot می پردازد. همچنین Johnny Depp قرار هست در فیلم مرد نامرئی (The Invisible Man) محصول سال ۲۰۱۸ نیز ایفای نقش کند.